Хмельницькі партійці підтримують офіційне використання червоно-чорного прапора

Хмельницька «Батьківщина» підтримує використання символіки національно-визвольного руху під час офіційних заходів.

Як інформує прес-служба регіональної парторганізації, про це 22 березня на сесії Хмельницької облради заявив голова фракції ВО «Батьківщина» Михайло Бойко.

Розгляд відповідного проекту рішення проходив в облраді з блокуванням трибуни. Документ передбачав підняття червоно-чорного прапора біля будівель органів місцевого самоврядування у певні дати, пов’язані із визначними подіями національно-визвольної боротьби та вшануванням пам’яті борців за незалежність України.

«Прошу колег, які хочуть здобути на цьому питанні політичні дивіденди, не використовувати святинь у такий принизливий спосіб, не використовувати хлопців, які сьогодні воюють на Сході країни. Ми вклоняємося їм і закликаємо не зловживати поняттям «патріот», – наголосив Михайло Бойко.

Депутат-«батьківщинівець» вважає, що використання символіки національно-визвольного руху має бути врегульоване на законодавчому рівні й запропонував долучити червоно-чорний прапор до символіки Національної гвардії.

Зважаючи на запеклу дискусію, питання про використання символіки національно-визвольного руху так і не винесли на голосування. Депутати прийняли рішення створити узгоджувальну раду з представників фракцій та учасників АТО.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова