Хмельницька облрада вимагає зменшити ціни на газ

Депутати Хмельницької обласної ради прийняли звернення до Верховної Ради, Кабінету Міністрів України щодо недопущення підвищення тарифів на газ.

Розгляд цього питання на сесії ініціювала   фракція ВО «Батьківщина» у самоврядному органі.

«Три чверті родин регіону не витримають підвищення тарифів на газ і зростання ціни на тепло та гарячу воду», – прокоментував  ситуацію керівник фракції  ВО «Батьківщина» у Хмельницькій обласній  раді Сергій Яковлев.

Депутат зазначив, що тарифний зашморг може призвести до соціальних вибухів і влада повинна негайно виправляти становище.

З іншого боку,  місцевим бюджетам доводиться витрачати додаткові кошти на покриття різниці в тарифах для життезабезпечення бюджетної інфраструктури.

«Забаганки газового монополіста обійдуться бюджету Хмельниччини додатково понад 31 млн грн і це тільки до кінця поточного року», – обурився Сергій Яковлев і зауважив, що на теренах області за ці кошти можна було б вирішити ряд невідкладних проблем у медицині, освіті чи соціальній сфері.

Депутати вимагають від центральної влади розглянути можливість введення мораторію на підвищення цін на комунальні послуги для населення та відмовитися від перекладання тарифного тягаря на бюджети місцевих громад.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова