Хмельницька «Батьківщина молода» допомагає мешканцям сільської громади побудувати дорогу

18-19 вересня за сприяння голови Хмельницької міської організації «Батьківщина молода» Дмитра Боголюбського в селі Олешин Хмельницького району встановили вуличне освітлення.

Як повідомляє прес-служба обласного партосередку ВО «Батьківщина» це перший етап налагодження транспортного сполучення між селом Олешин та обласним центром.

«Село межує з обласним центром. Майже все працездатне населення працює в Хмельницькому. Зараз цих два населених пункти з’єднує лише одна асфальтована дорога, проте мешканці села також користуються манівцями, що ведуть до міста з іншого боку. Це вкрай незручно, тому питання про спорудження нової дороги стоїть дуже гостро», – розповів Дмитро Боголюбський.

Голова молодих «батьківщинівців» Хмельницького також додав, що будівництво дороги – це ініціатива місцевих мешканців та активістів ГО «Батьківщина молода».

За словами сільського голови Олешинської ОТГ, на минулій сесії депутати затвердили генеральний план проекту, а днями завершилася робота зі встановлення стовпів електромереж та монтажу необхідних комплектуючих. Наступним етапом стане будівництво дорожнього полотна.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова