Хмельниччина надає допомогу постраждалим із Калинівки

Активісти Хмельницької «Батьківщини молодої» оперативно відгукнулися на трагедію у Вінницькій області.

Як повідомляє прес-служба Хмельницького обласного партосередку, «молоді батьківщинівці» розпочали збір допомоги евакуйованому населенню. На Вінниччину відправили автобус, яким доставили питну воду, одноразовий посуд, харчі, засоби гігієни та теплий одяг для дітей.

постер СОС Калинівка

«Оперативно налагодили контакт із вінниччанами. Голова Вінницької «Батьківщини молодої» Вадим Кудіяров повідомив про нагальні потреби евакуйованих. Люди, оповіщені нами через соціальні мережі, приносили продукти, консервацію, чай та каву, теплий одяг для дітей. Ми дещо докупили, завантажили питну воду», – повідомив очільник Хмельницької обласної організації «Батьківщина молода» Богдан Лукашук.

допомога Калинівка на сайт (1)

До ініціативи хмельницької «молодіжки» доєднався депутат-«батьківщинівець» обласної ради Володимир Федорчук, який надав фінансову допомогу на придбання необхідних речей постраждалим.

Активісти молодіжного крила партії запевнили, що збір допомоги триватиме незважаючи на стабілізацію ситуації на Вінниччині, адже певна частина населення її потребує.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова