Херсонська «Батьківщина» висунула кандидатів на місцеві вибори

Великоолександрівська районна парторганізація «Батьківщини», що на Херсонщині, провела конференцію, делегати якої ухвалили рішення про участь у виборах до Борозенської ОТГ.

Як інформує прес-служба Херсонського обласного партосередку, Великоолександрівська парторганізація висунула кандидатів у депутати до ради новоствореної громади по всім 14 округам та кандидата на посаду голови громади.

«Батьківщина» завжди відстоює право громад бути самостійними та незалежними, добровільність процесу об’єднання. Саме тому ми підтримуємо рішення Борозенщини про створення об’єднаної територіальної громади. Команда «Батьківщини» йде на вибори, аби не допустити знищення поселенської мережі, зберегти освітні, медичні та культурні заклади, не допустити розпродаж української землі!» -наголосив під час відкриття конференції голова обласної парторганізації, народний депутат України Юрій Одарченко.

Вибори до Борозенської та ще дев’яти об’єднаних громад відбудуться на Херсонщині 29 жовтня. «Батьківщина» висуває кандидатів у депутати на всіх виборчих округах.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова