Херсонська «Батьківщина» опікується впровадженням освітньої реформи у школах

Заступник голови Херсонської облради, «батьківщинівець» Василь Зеленчук зустрівся із колективами навчальних закладів міст Олешки та Гола Пристань.

Як інформує прес-служба Херсонської обласної парторганізації ВО «Батьківщина», мета робочої зустрічі – побачити на власну очі проблеми, з якими стикаються освітні заклади на фоні нововведень Міністерства освіти.

Учителі Олешківської спеціалізованої школи №4, Голопристанської школи №4 та Голопристанської гімназії з поглибленим вивченням предметів художнього профілю акцентували увагу на необхідності придбання до 1 вересня 2018 року дидактичного та технічного обладнання.

На думку освітян, починати реформу необхідно саме з підготовки матеріально-технічної бази. За словами педагогів, для створення освітнього простору для першачків у кабінетах мають з’явитися спеціальні зони, а класи необхідно обладнати одномісними партами спеціальної форми, які відповідають стандартам.

Василь Зеленчук зазначив освітян, що ініціюватиме зібрання спеціальної комісії, яка розгляне питання про впровадження освітньої реформи на Херсонщині.

«Ставитиму питання в обласній держадміністрації щодо готовності впровадження освітньої реформи на Херсонщині та щодо проведення роз’яснювальної роботи. Зберемо з цього приводу профільну комісію облради, донесу вашу думку. Про результат обов’язково повідомлю», – сказав «батьківщинівець».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова