Херсонська «Батьківщина» домоглася перевірки діяльності «Херсонрегіонгазу»

Державна регуляторна служба України погодила вимогу «Батьківщини» щодо проведення НКРЕКП позапланової перевірки «Херсонрегіонгазу» у зв’язку з незаконним нарахуванням херсонцям боргів за 2015-2016 роки.

Як інформує прес-служба Херсонського обласного партосередку, про це повідомив народний депутат України з фракції «Батьківщина» Юрій Одарченко.

«Я як народний депутат на вимогу херсонців, котрих «Херсонрегіонгаз» залякує претензіями сплатити так звані борги за 2015-2016 роки, разом з ними звернувся з відповідним зверненням до Державної регуляторної служби України з проханням погодити проведення позапланової перевірки ТОВ «Херсонрегіонгаз» у зв’язку з порушенням ними вимог чинного законодавства України та вчиненням протиправних дій з незаконного донарахування побутовим споживачам боргів за 2015-2016 роки», – розповів Юрій Одарченко.

Очільник Херсонської «Батьківщини» особисто відвідав засідання Державної регуляторної служби, під час якого довів необхідність обґрунтування такої перевірки з урахуванням усіх норм українського законодавства.

«Херсонрегіонгаз» розповідає про збитковість. Таким чином вони намагаються виправдати свої дії стосовно нарахування херсонцям так званих боргів. Сподіваюся, що НКРЕКП поставить крапку в цій справі, яка виникла через недолугу політику влади», – заявив народний депутат Юрій Одарченко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова