Волонтери «Батьківщини» Тернопільщини відправили гуманітарний вантаж у Херсон

Сьогодні з Тернополя до Херсона виїхав гуманітарний вантаж, в якому: продукти харчування, засоби гігієни, одяг, ковдри, закрутки, дитяче харчування, солодощі.

Команда Тернопільської «Батьківщини» разом із підприємцями центрального міського ринку, фермерами і небайдужими краянами сформували багатотонний вантаж з усім необхідним для жителів Херсона та військових ЗСУ, котрі звільняють південь України від російських окупантів.

Голова Тернопільської обласної організації ВО «Батьківщина» Степан Горуц щиро вдячний усім, хто долучився до формування вантажу.

«З усієї області небайдужі краяни, зокрема активісти «Батьківщини», привозили, хто що міг. Володимир Данилюк із Монастирщини передав картоплю, Сергій Біленький з Бережан – продукти харчування, Анжела Чикинда із Золотників – продукти, Роман Мороз – забезпечив транспортом. Треба відмітити, що це не разова допомага волонтерів «Батьківщини» тим, хто її найбільше потребує. Люди щодня долучаються і привозять хто що може, щоб підтримати українців півдня і сходу країни у такий скрутний час», – каже Степан Горуц.

Політик переконаний, що потік допомоги і формування гуманітарних вантажів триватиме до нашої перемоги.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова