Володимир Старовойт: Провідали нашого захисника-оболонця Дмитра Бодака

Майже півроку оболонці активно допомагають педіатру з районної дитячої поліклініки, який отримав тяжке поранення на південному фронті. Волонтери «Батьківщини» та СЦ «Перспектива-Оболонь» разом із партнерами та небайдужими сусідами неодноразово організовували збори на лікування та необхідні медичні препарати.

«Завдяки підтримці родини хлопця, сусідів та професіоналізму лікарів, найстрашніше вже позаду. Дмитро поступово йде на поправку, і сподіваємося, незабаром стане на ноги. Нагальною потребою для реабілітації Дмитра став багатофункціональний візочок. Тож оперативно вирішити це питання завдяки команді «Батьківщини», зокрема, очільнику партійної організації в Києві, народному депутату Валерію Дубілю», — наголосив голова районної парторганізації «Батьківщина» Оболоні Володимир Старовойт.

Він подякував захисникам України. «Низький уклін захисникам та щира подяка всім нашим волонтерам й активним сусідам, які продовжують допомагати #ЗСУ та підтримувати тих, хто цього потребує», — додав Володимир Старовойт.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова