Володимир Слончак: Податки киян мають залишатися в місті

На справедливому розподілі податку на доходи фізичних осіб для Києва наголосив депутат від фракції «Батьківщина» в Київраді, юрист Володимир Слончак в ефірі телеканалу Kyiv Live.

Про це повідомляє пресслужба столичного партосередку.

«Хтось хоче, аби столиця залежала від уряду, Верховної Ради, бо ці установи встановлюють відсоток відрахувань до державного бюджетуВідповідно до законодавства, Київ виконує функції столиці, якій мають надаватися відповідні дотації. Натомість, розвиток міста напряму залежить від бюджетного фінансування» констатує політик.

Кошти громадян-платників податків, наголосив депутат, повинні залишатися в бюджеті Києва

«Наразі ми маємо ситуацію, коли зі столиці забирають гроші, а потім міський голова йде до Кабміну і просить їх повернути. Рішеннями Київської міської ради ми неодноразово зверталися до Кабміну, щоб знайти той відсоток, який би залишався в столиці для її розвитку. Київ повинен мати свій бюджет розвитку, а не приходити до Кабміну чи ВРУ і щороку просити виділити кошти на такі стратегічні об’єкти як мости, літовище, тощо»,  зазначив Володимир Слончак.

Аби врегулювати цю ситуацію, політик пропонує створити робочу групу, яка сяде за стіл переговорів і дійде згоди в питаннях справедливого розподілу податку на доходи фізичних осіб для Києва.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова