Володимир Слончак: Київ зможе побудувати метро на Троєщину в кращому випадку через 5-7 років

Депутат Київради від «Батьківщини» Володимир Слончак вважає, що заступник міністра фінансів Олександр Кава погарячкував із заявою про будівництво першої лінії метро на Троєщину до 2024 року.

Таку думку висловив депутат під час ефіру на телеканалі «Апостроф», передає пресслужба партійного осередку.

«Головною перешкодою для будівництва метро на Троєщину є те, що роботи над Подільсько-Воскресенським мостом і досі тривають. Коли пан Олександр каже про кредити й допомогу від держави, це викликає неабиякі сумніви», –зазначив депутат.

За словами Володимира Слончака, держава може допомогти Києву тим, що не буде «вішати» додаткові кредити.

«Київ минулого року спрямував до Держбюджету 562 млрд гривень податків. А місту при цьому залишили лише 49 млрд. Саме тому Київрада підтримала проєкт звернення щодо внесення до Конститкційного Суду подання про визнання неконституційною норми Бюджетного кодексу про зарахування до бюджету столиці всього 40% податку на доходи фізичних осіб, коли до бюджетів усіх міст зараховують 60%», – наголосив політик.

Депутат додав, що столиця зможе побудувати метро на Троєщину власними силами, якщо в міський бюджет віддадуть кошти від податків киян, принаймні, на період будівництва станції метрополітену. А цей час становить мінімум 5-7 років.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова