Володимир Слончак: Долю пам’яток культурної спадщини мають вирішувати органи місцевої влади

Охорону культурної спадщини мають передати від Міністерства культури органам місцевої влади.

У цьому переконаний депутат-«батьківщинівець» у Київраді Володимир Слончак, передає пресслужба столичного партосередку. Про це політик заявив в ефірі радіо KyivFM.

«В Києві понад 300 будинків, пам’ятків архітектури, знаходяться в приватній власності і їх можуть знести у будь-який момент. Сьогодні лише частина повноважень щодо охорони культурної спадщини столиці покладена на місцеву владу, натомість, основна частина, що надає дозволи на будівництво, реконструкцію чи перебудову належить Мінкульту. Це треба змінити, бо лише органи місцевої влади знають про правовий статус будинків, необхідність їх реконструкції, будівництва або знесення», зазначив Володимир Слончак.

Депутат повідомив, що на наступній сесії Київради депутати розглядатимуть знесення будинку Уткіна в Києві.

«Я перший відреагував на цю проблему, коли будинок Уткіна почали зносити,  відправив депутатське звернення до правоохоронних органів. Земельна ділянка, виділена для експлуатації та обслуговування нежитлового будинку, а містобудівні умови надані для будівництва. Виникає питання до   правоохоронних і контролюючих органів – хто і за яких умов надавав дозвільні документи? Де було Міністерство культури?» запитує Володимир Слончак.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова