Володимир Слончак: «Батьківщина» зможе вивести Україну з економічної кризи

Уряд України несе персональну відповідальність за економічну ситуацію в країні. На цьому в ефірі радіо KyivFM наголосив депутат-«батьківщинівець» у Київраді Володимир Слончак.

Про це повідомляє пресслужба столичного партосередку.

«Народ поставили на коліна, підприємців залишили напризволяще. Немає жодної групи товарів, яка б не зросла в ціні. Підприємці масово закривають бізнес, бо виробництво на 90% залежить від ринку газу. Натомість, уряд робить пусті й гучні заяви», констатував Володимир Слончак.

Пережити кризу, переконаний політик, допоможуть фахові дії Кабміну.

«Уряд повинен почути виробників, підприємців та пересічних українців. У команди «Батьківщини» є план дій виходу з кризи, який ми запропонували Кабміну. Зокрема, це використання українського газу, який має працювати на національний інтерес, реалізовуватися населенню та підприємцям за ціною його видобування», зазначив депутат.

Політик вважає, що створення уряду національного єднання – єдиний вихід з економічної кризи.

«Треба створити фаховий уряд національного єднання, який згуртує представників-професіоналів різних політичних партій, незалежно від їхньої приналежності. У фракції «Батьківщина» є прем’єрміністр, якого, за результатами соціологічних опитувань, підтримує значна частина українців – Юлія Володимирівна Тимошенко. Саме лідер «Батьківщини» зможе вивести країну з кризи– наголосив Володимир Слончак.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова