Володимир Омельченко: Я завжди працював на користь громади

5 квітня своє 75-річчя святкував голова Карлівської районної організації ВО «Батьківщина», депутат міської ради восьмого скликання Володимир Омельченко.

Як повідомляє пресслужба обласного осередку партії, з нагоди свята ювіляру оголошено та вручено подяку від Полтавської обласної ради за багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у соціально-економічний розвиток Карлівської міської громади, плідну депутатську діяльність та активну громадську позицію.

Володимир Омельченко у партії «Батьківщина» з 2001 року, а Карлівський партійний осередок очолює з 2005 року. Володимир Михайлович –депутат трьох скликань  Карлівської районної ради та діючий депутат міської ради.

У своїй депутатській діяльності постійно опікується роботою підприємств регіону, питаннями тарифів, є взірцем і наставником для молодих депутатів та одним із найактивніших депутатів VIII скликання Карлівської міської ради.

«Партія – не просто робота, це моє життя. У кожній виборчій кампанії я залишав частинку себе. Наприклад, у 2010 році на виборах Президента України Карлівський районний виборчий штаб мав результат  56% голосів за Юлію Володимирівну.

Володимир Михайлович бере активну участь у житті громади, користується заслуженим авторитетом серед мешканців. Неодноразово відзначався за ініціативність, принциповість у партійній роботі.

«Окрім партії я завжди працював на користь громади, власне, продовжую це робити. А ще, завжди підтримую молодь, адже це рушійна сила будь-яких перетворень у державі», – сказав партієць.

 

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова