Володимир Бондаренко: В опалювальний сезон кияни можуть залишитися без тепла

Теплові активи «Київенерго» – тепломережі, котельні та інфраструктура – перебувають у критичному стані, тому Києву загрожують проблеми під час опалювального сезону.

Про це на прес-конференції в «Голос.ua» заявив голова фракції ВО «Батьківщина» в Київраді, очільник постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Володимир Бондаренко, інформує прес-служба столичної парторганізації.

«Необхідно замислитися над економією тепла під час транспортування до будинків. Для цього енергогенеруючі потужності треба максимально наблизити до споживача. Якщо немає можливості залучити районну котельню, треба встановити в багатоквартирних будинках індивідуальні теплові пункти. Це дозволить ефективніше регулювати подачу теплоносія», – сказав політик і додав, що Україна має переходити на використання новітніх труб, строк експлуатації яких становить 60-70 років.

За словами Володимира Бондаренка, є сенс встановити в будинках власні газові котельні – тоді труби не грітимуть вулицю.

«Час активніше використовувати відновлювальні джерела енергії – вітрогенерацію, сонячні батареї, біогазові котли», – наголосив голова постійної комісії Київради з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу.

Володимир Бондаренко також повідомив, що під час передачі майна «Київенерго» до КП «Київтеплоенерго» Київрада проводитиме детальний огляд стану об’єктів.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова