Володимир Бондаренко: Підвищуючи ціни, влада тестує громадян на витривалість

Київська «Батьківщина» занепокоєна тим, що з 1 липня держава відмовляється регулювати ціни на продукти харчування (постанова Кабміну №394 від 7 червня), а до керма регулювання стане бізнес.

Про це заявив голова фракції «Батьківщина» в Київраді Володимир Бондаренко, інформує прес-служба столичної парторганізації.

За словами політика, ситуація виглядає так, наче держава турбується лише про зниження адміністративного тиску на бізнес, усунення надмірного втручання в економічні процеси, розвиток конкуренції й дерегулювання у сфері ціноутворення.

«Про малозабезпечених громадян, яких в Україні – кожен другий, ніхто не дбає. Так звана лібералізація цін відчутно вдарить по кишені звичайного українця», – наголосив Володимир Бондаренко, назвавши таку політику уряду експериментом над людьми.

Представник «Батьківщини» вважає, що українцям потрібно готуватися до чергового підвищення цін на найнеобхідніші продукти харчування.

«Керуючи державою, містом, слід обов’язково думати про народ, його безпеку, соціальний захист, комфортні умови проживання й високий рівень життя. Цього, на жаль, сьогодні немає», – підсумував Володимир Бондаренко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова