Володимир Бондаренко: Перед відкриттям ринку землі слід створити законодавчу базу

Голова фракції «Батьківщина» в Київраді Володимир Бондаренко наполягає на тому, аби перед відкриттям ринку землі створити законодавчу базу, адже наразі її фактично немає.

Як повідомляє прес-служба Київської міської парторганізації, Володимир Бондаренко заявив про це на прес-конференції в інформагенції «Голос.ua».

прес-конференція 12.12

«Партія «Батьківщина» повсякчас наполягала на необхідності підготовки до проведення реформи з відкриття ринку землі, до якої сьогодні ніхто не готується. Для повноцінного проведення реформи треба здійснити облік земель сільськогосподарського призначення, укласти правильну кадастрову карту, провести інвентаризацію земель. Слід також організувати земельні банки», – сказав Володимир Бондаренко.

За словами «батьківщинівця», продаж землі є назвичайно важливим питанням. Тож треба дбати про розвиток фермерства як магістрального шляху розвитку сільського господарства та відродження українського села. Натомість в Україні нині існують величезні латифундії, господарями яких є Порошенко, Костюк, Веревський та інші.

Нагадаємо, завдяки депутатам «Батьківщини», фермерам, представникам аграрних профспілок, усім небайдужим до долі країни Верховна Рада проголосувала за продовження на рік мораторію на продаж сільськогосподарської землі.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова