Володимир Бондаренко: Київ підтвердив першість Юлії Тимошенко серед міст-мільйонників

На президентських виборах Київ підтвердив найвищий рейтинг лідера «Батьківщини» Юлії Тимошенко серед міст-мільйонників.

Як повідомляє прес-служба Київської міської парторганізації, про це заявив голова столичної «Батьківщини» Володимир Бондаренко.

«Це, швидше, електоральна тенденція, яка сформувалася протягом останніх років. Так, після минулих виборів до місцевих рад тільки Київ зумів створити фракцію ВО «Батьківщина» в міській раді. Депутатів нашої політичної сили не було обрано ні у Львові, ні в Харкові, ні в Дніпрі, ні в Одесі», – зазначив він.

Володимир Бондаренко висловив подяку киянам, які проголосували за Юлію Тимошенко, продемонструвавши багаторічну відданість та підтримку ВО «Батьківщина».

«Ми й надалі будемо активно працювати й відстоювати інтереси киян у міській раді, захищати малий бізнес, власників гаражних кооперативів, ЖБК та ОСББ, традиційно підтримувати незахищені верстви населення, боротися разом із вами за справедливі тарифи та підвищувати роль громадських організацій у цих сферах», – сказав лідер Київської міської парторганізації ВО «Батьківщина».

За словами Володимира Бондаренка, тільки спільно з громадою «Батьківщині» вдалося погасити численні рейдерські атаки та побороти ризики сумнівних кадрових рішень.

«Упевнений, що разом ми розв’язуватимемо ті проблеми, які на нас очікують, і долатимемо виклики в політичному й суспільному житті столиці», – підсумував голова Київської міської парторганізації.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова