Волинський партієць підтримав конкурс на кращий логотип школи

Керівник фракції «Батьківщина» Ковельської міської ради Василь Дудка надав фінансову допомогу для відзначення переможців конкурсу на кращий логотип навчального закладу №9 міста Ковеля. Як повідомляє пресслужба Волинської обласної «Батьківщини», за підтримки партійця двоє переможців конкурсу, чиї роботи визнані найкращими, у нагороду отримали портативні акустичні колонки та аксесуари до комп’ютерної техніки. «Важливо заохочувати школярів розвивати творчі […]

Керівник фракції «Батьківщина» Ковельської міської ради Василь Дудка надав фінансову допомогу для відзначення переможців конкурсу на кращий логотип навчального закладу №9 міста Ковеля.

Як повідомляє пресслужба Волинської обласної «Батьківщини», за підтримки партійця двоє переможців конкурсу, чиї роботи визнані найкращими, у нагороду отримали портативні акустичні колонки та аксесуари до комп’ютерної техніки.

«Важливо заохочувати школярів розвивати творчі здібності – в інформатиці, техніці, малюванні. Мені приємно, що конкурс на кращий логотип навчального закладу викликав інтерес у багатьох дітей, спонукав їх шукати цікаві ідеї, аби графічно відобразити традиції та розвиток школи», – розповів Василь Дудка.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова