Волинські партійці обрали нового керівника

Відбулася XVIII звітно-виборна конференція Волинської обласної «Батьківщини», делегати якої підсумували роботу партосередків, обрали нового керівника та членів бюро.

Про це повідомляє пресслужба обласної парторганізації.

Упродовж звітного періоду «Батьківщина» Волині посилила свій вплив на суспільно-політичну ситуацію в області. Як наслідок, на минулих президентських виборах у першому турі за лідера «Батьківщини» Юлію Тимошенко віддали свої голоси майже 20% волинян. Це другий результат в Україні. За підсумками парламентських виборів, «Батьківщина» Волині здобула третє місце серед областей.

«На місцевих виборах, що відбудуться 25 жовтня, наші партійці мають наростити свою чисельність в ОТГ, районних, міських та обласній радах, аби реально впливати на ситуацію в усіх населених пунктах краю», – таке завдання поставив перед делегатами керівник департаменту партійного будівництва виконавчого секретаріату партії Віктор Олійник, який взяв участь у роботі конференції.

Новим керівником Волинської обласної парторганізації делегати обрали Андрія Козюру, який також очолює обласний штаб на місцевих виборах.  

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова