Волинські партійці долучилися до екологічних акцій

Депутати-«батьківщинівці» обласної ради Григорій Пустовіт, Людмила Кирда, Сергій Котюк, Роман Чорненький, Ольга Омелько взяли участь у всеукраїнській акції «Створюємо ліси разом».

Як повідомляє пресслужба «Батьківщини» Волині, обранці громади спільно з колегами та лісівниками засадили близько 3 гектарів лісу в Галузіївському лісництві державного підприємства «Маневицький лісгосп».

Допомогти лісівникам висаджувати сосни, ялини та дуби вийшли також і депутати Маневицької селищної ради Людмила Веремчук, Надія Шабат та Андрій Чебелюк. Вони працювали у 42-му кварталі Куклинського лісництва державного підприємства «Поліське лісове господарство», де висадили 7800 саджанців.

Партійці Володимира-Волинського спільно з депутатом обласної ради Віктором Олійником наводили лад у прибережній смузі річки Луга.

«Це традиційна весняна акція, яку щороку проводять «батьківщинівці» міста та Володимир-Волинського району. До відкриття пляжного сезону очищаємо пляж від сміття, сухих гілок, впорядковуємо спортивні майданчики», – повідомив Віктор Олійник.

До екологічної толоки долучилися активісти обласного осередку громадської організації «Батьківщина молода». Як повідомив на своїй сторінці у Фейсбук її керівник, юнаки та дівчата  прибрали від сміття територію дитячого майданчика та автобусної зупинки у селі Чесний Хрест Зимнівської громади.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова