Волинська «Батьківщина»: Вибори за відкритими списками унеможливлять підкуп

Для докорінного оновлення влади в Україні необхідна єдина уніфікована правова основа для проведення виборів згідно з міжнародними стандартами.

На цьому наголосив перший заступник голови Волинської обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Андрій Козюра, виступаючи на сесії Луцької міської ради.

Про це повідомляє прес-служба регіонального партійного осередку.

Як депутат міськради Андрій Козюра ініціював звернення до всіх фракцій парламенту з вимогою ухвалити новий Виборчий кодекс.

«Через те, що кожні вибори в Україні відбуваються за іншою системою, щоразу виникають труднощі й непорозуміння як у кандидатів, так і у виборців. Проект нового Виборчого кодексу, який вже ухвалено в першому читанні, впровадить відкриті списки кандидатів, що унеможливить купівлю місць у парламенті, підвищить відповідальність народних депутатів перед виборцями», – переконаний представник «Батьківщини».

За словами Андрія Козюри, у новому виборчому кодексі передбачено, що висувати кандидатів на загальнонаціональних виборах можуть лише політичні сили, які мають регіональні організації не менш ніж у 14-ти адміністративно-територіальних одиницях.

«Батьківщинівець» вважає, що разом із прохідним бар’єром у 4% це допоможе очистити політичне поле України від партій-одноденок та ситуативних піар-проектів.

Ініціативу Андрія Козюри одноголосно підтримали депутати Луцької міської ради.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова