Волинcькі партійці вшанували Героїв Небесної Сотні

Депутати місцевих рад та активісти міських і районних партосередків Волинської обласної парторганізації ВО «Батьківщина» взяли участь у скорботних заходах з нагоди вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Про це повідомляє прес-служба Волинської обласної партійної організації.


Міський голова Ковеля Олег Кіндер, голова міського партосередку Віра Федосюк, депутати-«батьківщинівці» міськради поклали квіти до пам’ятника борцям за волю України та до Меморіальної стели, встановленої на знак вшанування земляків, які загинули у зоні збройного конфлікту на Донбасі. Присутні помолилися за полеглих Героїв.

«Революція Гідності не лише сколихнула країну хвилею нечуваного патріотизму, але й показала важливість національної ідеї, нашу єдність, бажання жити у вільній країні. Нині саме за це триває боротьба, від того, наскільки вона буде успішною, залежить внесок кожного з нас», – сказав Олег Кіндер на зустрічі з учасниками подій Євромайдану.

У Володимирі-Волинському активісти міського та районного партосередків ВО «Батьківщина» взяли участь у скорботній ході до Меморіальної дошки пам’яті Героїв Небесної Сотні та військовослужбовців, які загинули в зоні АТО, та поклали квіти й запалили свічки.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова