«Батьківщина» має найбільшу підтримку серед мешканців Чернівців

За результатами соціологічного опитування, у Чернівцях найбільшу підтримку серед мешканців міста має ВО «Батьківщина».

Як повідомляє прес-служба Чернівецького обласного партосередку, опитування серед мешканців міста проходило у формі інтерв’ю від 30 березня до 5 квітня 2018 року. Його проводили студенти Центру соціологічних досліджень філософсько-теологічного факультету. Серед опитаних – 1200 чернівчан різного віку та статі.

За даними дослідження, найбільшу підтримку серед жителів Чернівців має ВО «Батьківщина», найменшу – БПП «Солідарність» та «Рідне місто».

На запитання «Якби найближчої неділі відбувалися вибори до міської ради, за кандидата від якої партії ви проголосували б?» 16,9% опитаних (із числа тих, хто збирається голосувати і визначився) обрали варіант відповіді «Батьківщина». БПП і «Рідне місто» отримали б лише по 5,3% підтримки.

10,3% опитаних повідомили, що не підуть на вибори, а 31,6% обрали варіант відповіді «Важко відповісти».

Організатори і замовники дослідження – Центр соціологічних досліджень філософсько-теологічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, громадська організація «Інститут місцевого самоврядування», Чернівецька обласна організація товариства «Знання України».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова