Владислав Мангер звітував перед громадою Херсонщини

Очільник Херсонського міського партосередку ВО «Батьківщина» Владислав Мангер прозвітував за перший рік діяльності на посаді голови Херсонської облради.

Про це повідомляє прес-служба обласної партійної організації.

Серед основних досягнень «батьківщинівець» назвав впровадження програм безплатної первинної та онкологічної діагностики на території всієї області. За головування Владислава Мангера було підготовлено та розроблено нормативні документи для отримання дозволу на видобуток природних ресурсів (піску), що знищить браконьєрство в області, а також введено мораторій на вирубку лісу.

Саме за ініціативи представника «Батьківщини» сформовано управління з контролю за виконанням та реалізацією програм, ухвалених обласною радою. За словами Владислава Мангера, це дає змогу контролювати кожну копійку, що виділена з бюджету.

«Не зважаючи на все те, чого вдалося досягти, ми заряджені на продуктивну та результативну працю. Пам’ятайте – ви завжди можете розраховувати на увагу та допомогу керівництва обласної ради», – запевнив представників громади Владислав Мангер.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова