Владислав Куценко: Запорізькі медзаклади мають надати вичерпну інформацію щодо майна, котре залишилось на тимчасово окупованих територіях

Про це керівник Запорізької «Батьківщини» Владислав Куценко говорив на робочій нараді з керівниками окремих комунальних медичних закладів та установ, що мають структурні підрозділи на ТОТ.

На початку повномасштабного російського вторгнення кожний керівник повідомляв до правоохоронних органів про загальну ситуацію щодо захоплення та використання росіянами майна комунальних медичних закладів. На переконання Владислава Куценка це були правильні рішення.

«Водночас по кожному комунальному підприємству ми повинні мати чітку картину щодо матеріально-технічних цінностей (від будівель, приміщень та стаціонарного устаткування до офісної оргтехніки та господарчого інвентарю), що були захоплені та залишились в окупації або вивезені ворогом за межі України. Такі переліки мають бути офіційно сформовані вже зараз, а не після нашої перемоги та визначення форм репарацій.

Крім того, ми повинні мати реальну, чітку картину щодо ресурсів наших комунальних підприємств, відповідно до якої має корегуватись їх робота», – зазначив Владислав Куценко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова