Владислав Куценко нагороджений Благословенною Грамотою за заслуги перед Православною Церквою України

Керівник Запорізької «Батьківщини» Владислав Куценко отримав Благословенну Грамоту за підписом Предстоятеля Православної Церкви України Епіфанія. Нагорода вручена «За заслуги перед Православною Церквою України та побожним народом».

Благословенну Грамоту від Предстоятеля ПЦУ вручив єпископ Запорізький і Мелітопольський Фотій.

«Для мене ця відзнака є особливою та надважливою. Адже дійсно, як зазначив під час вручення нагороди єпископ Запорізький і Мелітопольський Фотій, протягом останніх 10 років, спільними зусиллями з Запорізькою єпархією Православної Церкви України (в минулому УПЦ Київського патріархату) було зроблено чимало добрих справ. І особисто для мене духовна підтримка, що надавалась і продовжує надаватись з боку нашої Православної Церкви України, – є безцінною», – зазначив Владислав Куценко.

Це не перша нагорода керівника Запорізької «Батьківщини» з боку ПЦУ. Раніше Владислав Куценко був нагороджений Орденом Святого Юрія Переможця «За боротьбу зі злом», а також медаллю «За жертовність і любов до України», Благословенною грамотою з відзнакою Патріарха УПЦ КП «За заслуги перед Помісною Українською Православною Церквою та побожним українським народом» та Благословенною грамотою «За церковні заслуги перед Запорізькою єпархією ПЦУ».

«Чи то при владі, чи то в опозиції, але наша команда завжди була і залишається разом з нашою Українською Православною Церквою. І я дуже радий, що це взаємно», – зазначив Владислав Куценко.

Свого часу, навіть коли влада не приділяла належної уваги становленню Православної Церкви України, керівник Запорізької «Батьківщини» публічно підтримував ПЦУ, зокрема особисто долучався до ремонту кафедрального собору Святої Трійці, максимально сприяв просвітницькій роботі.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова