Владислав Куценко: Маємо зробити все можливе аби зберегти робоче місце кожного медпрацівника

На цьому керівник Запорізької «Батьківщини» Владислав Куценко наголосив під час робочої наради.

Захід проходив за участі директорки Східного департаменту НСЗУ Наталії Будяк, керівництва обласного департаменту охорони здоров’я та керівників обласних медичних закладів та установ.

Через російську агресію державне фінансування всіх галузей, в тому числі й медичної, скоротилось.

«Ми маємо докласти максимум зусиль, аби не допустити розвалу нашої медицини та зберегти кожний медзаклад, кожну медустанову, кожний колектив. Реформи реформами, але наша команда стоятиме на захисті кожного робочого місця медичного працівника», – зазначив Владислав Куценко.

На його переконання, задля розв’язання проблемних питань таких медустанов, як обласний протитуберкульозний  диспансер, обласний центр серцево-судинних захворювань, обласний перинатальний центр,  мають об’єднати зусилля всі гілки влади.

Владислав Куценко вкотре акцентував увагу на режимі суворої економії та недопущенні витрат та закупівлю товарів та послуг за завищеними цінами.

«В цьому питанні наша позиція є незмінною – реагуватимемо жорстко й максимально сприятимемо правоохоронним органам в розслідуванні таких випадків. Звертати увагу на минулі досягнення або досвід ніхто не буде», – підкреслив Владислав Куценко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова