Владислав Куценко: Люди попросили – ми зробили. Федорівка буде з водою

У вересні до керівника Запорізької «Батьківщини» Владислава Куценка звернулись жителі села Федорівка (колишня Чубарівка) зі скаргою на неякісне водопостачання.

Через низький тиск води близько 30% селян не мають можливості повноцінно користуватись місцевим водогоном.  Місцеві жителі кажуть, що зверталися з проблемою до різних політичних сил, однак, реально за вирішення проблеми взялась лише «Батьківщина».

На останній сесії Запорізької облради, з ініціативи «батьківщинівців», на реконструкцію свердловини та водонапірної вежі в селі  Федорівка було виділено 1,5 млн. гривень.

За ці гроші пробурять нову артезіанську свердловину, реконструюють водонапірну вежу, прокладуть до неї водовід та виконають необхідні роботи щодо підключення до системи водопостачання села. Роботи планується повністю завершити до кінця року.

«Пологівщина завжди була особливо близькою для мене територією, тож, проблеми місцевих громад перебувають на особливому контролі. Сьогодні можу впевнено констатувати: люди попросили – ми зробили. Федорівка буде з водою. В подальшому працюватимемо над вирішенням подібних проблем в інших населених пунктах Пологівського району», – зазначив керівник Запорізької «Батьківщини» Владислав Куценко.

Слід зазначити, що завдяки  «Батьківщині»  додаткові кошти отримають й інші території Пологівського району, зокрема «батьківщинівці» домоглися виділення 750 тис. гривень для Пологівської лікарні.

Не без участі «Батьківщини» на останній сесії Запорізької облради були виділені кошти на створення першого дитячого стоматологічного кабінету в місті Гуляйполе. Окрім того, Молочанський дитячий санаторій, в якому оздоровлюється чимало дітей з Пологівського району, отримає понад 850 тис. гривень на придбання медичного обладнання, дитяче харчування та заміну водонапірної вежі.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова