Владислав Куценко: Лікарі сьогодні так само на фронті, як і військові

Очільник запорізької «Батьківщини» Владислав Куценко ініціював звернення до НСЗУ, щоб не допустити виникнення заборгованості з виплати зарплат персоналу Запорізького обласного медичного центру серцево-судинних захворювань.

Керівництво медустанови скаржиться на затримку з розрахунками з боку Національної служби здоров’я України. На сьогодні борг становить понад 2 млн. гривень. Лікарня продовжує працювати в штатному режимі, але подальше зростання заборгованості може призвести до виникнення затримок із виплатами зарплат лікарям і медперсоналу.

«Лікарі сьогодні на фронті так само, як і військові. Військові тримають оборону, захищають Україну. Лікарі захищають здоров’я військових. Ми не маємо права допустити ситуацію, коли лікар, медична сестра, фельдшер або інший працівник лікарні залишиться без заробітної плати, тому будемо звертатись і до Національної служби здоров’я і до МОЗ, щоб забезпечити нашим лікарям, нашим медичним сестрам гарантовані законом виплати», – зазначив Владислав Куценко.

                                                                                                     З його ініціативи, до Національної служби здоров’я України направлене звернення з вимогою вжити заходів, аби не допустити виникнення заборгованості із виплатами зарплат працівникам Запорізького обласного медичного серцево-судинного центру. Останні 5 місяців медичний заклад  працює в посиленому режимі. Допомога надається не лише жителям Запорізької області, а й переселенцям з Донецької та Херсонської областей, а також захисникам області. У різний час реабілітацію в медичному  центрі пройшли 44 військовослужбовця.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова