Владислав Куценко: Кожна сільська вулиця має бути освітлена

У багатьох селах Запорізької області досі немає елементарного – ліхтарів на вулицях. Вирішити цю проблему взявся керівник Запорізької «Батьківщини», заступник голови обласної ради Владислав Куценко.

У селі Біленьке завершуються роботи з встановлення вуличних  ліхтарів на вулиці Квітневій, якою до місцевого ринку регулярно їздять жителі сусідньої Мар’ївки і майже цілодобово рухаються важкі вантажівки. За словами місцевих жителів, через відсутність вуличного освітлення у вечірній та нічний час ходити вздовж проїжджої частини небезпечно.

Люди неодноразово звертались з цією  проблемою до представників різних політичних сил, але реальну допомогу надав лише Владислав Куценко, який зі свого депутатського фонду виділив понад 180 тис. гривень на облаштування вуличного освітлення вздовж вулиці.

«Вулиця Квітнева в селі Біленьке – перша ластівка. Вже розпочалась підготовка до реконструкції вуличного освітлення на вулиці Вишневій.  До кінця року ця вулиця також буде зі світлом. На моє переконання, освітленою має бути кожна сільська вулиця. Ми вже розпочали роботу щодо вирішення інших проблем жителів села Біленьке. Це і реконструкція центрального парку, і підтримках медичних і навчальних закладів. Біленьківська громада близька мені, тож докладатиму максимум зусиль задля вирішення її проблем», – зазначив Владислав Куценко.

За сприяння «батьківщинівця», найближчим часом Біленьківська лікарня отримає сучасне ультразвукове діагностичне обладнання вартістю 1,5 млн. гривень. Раніше керівник Запорізької «Батьківщини» зі свого депутатського фонду виділив кошти на придбання обладнання для Біленьківської  школи.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова