Владислав Бухарєв вимагає профінансувати на Сумщині будівництво житла для учасників АТО

Народний депутат України, представник «Батьківщини» Владислав Бухарєв звернувся до керівництва країни з пропозицією виділити в 2018 році кошти на будівництво житла для учасників АТО із Сумщини.

Про це повідомляє прес-служба Сумського обласного партосередку ВО «Батьківщина».

До народного депутата Владислава Бухарєва звернулися військовослужбовці Сумщини і Фонд інвестування об’єктів соціальної сфери та промисловості області з проханням сприяти у фінансуванні з державного бюджету пільгового кредитування індивідуального будівництва у сільській місцевості.

«Сільські жителі завжди були найнезахищенішою частиною країни. Більшість урядових програм були розраховані на місто. Влада немов відвернулася від найпрацьовитіших українців, завдяки яким живе країна», – йдеться у зверненні.

Владислав Бухарєв оголосив депутатський запит до прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та голови комітету ВРУ з питань бюджету Андрія Павелка з проханням передбачити в держбюджеті на 2018 рік кошти в сумі 530 млн грн для фінансування програми «Державне пільгове кредитування індивідуальних сільських забудовників на будівництво (реконструкцію) та придбання житла» в Сумській області.

Як заявляє народний депутат, у нинішніх умовах ця програма, по суті, є єдиною можливістю покращити житлові умови для сільських жителів, а також для сімей військовослужбовців і внутрішньо переміщених осіб із зони антитерористичної операції, які виявили бажання жити та працювати на селі.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова