Владислав Бухарєв вимагає від Кабміну сприяти будівництву водогону в сільській громаді

За підсумками зустрічей з громадою Охтирщини, що в Сумській області, народний депутат України, представник ВО «Батьківщина» Владислав Бухарєв звернувся з депутатським запитом до Кабміну з прохання сприяти будівництву водогону на території сільської громади.

Про це інформує прес-служба Сумського обласного партійного осередку.

«Серед багатьох питань першою моєю турботою стала підтримка новоствореної Комишанської ОТГ Охтирського району з надзвичайно важливої справи – будівництва водогону, що матиме системний ефект для покращення як побутових, так і економічних умов життя більш ніж 4000 мешканців громади», – зазначає народний депутат від «Батьківщини» на своїй сторінці у мережі Facebook.

Водночас Владислав Бухарєв висловив занепокоєння ставленням місцевої влади до нагальних проблем мешканців сільських територій.

«Багато проблем, з якими до мене звертаються люди, могли б ефективно розв’язувати на місцевому рівні, зокрема за участю представників місцевої влади. Замість того, щоб допомагати та сприяти, ці чиновники систематично ігнорують вимоги п.8 ст.17 Закону України «Про статус народного депутата України» щодо їх обов’язкової присутності під час особистого прийому народним депутатом, тим самим виявляють байдужість до проблем земляків», – акцентує Владислав Бухарєв.

Він вимагає від керівництва України призначити службове розслідування стосовно голів районних держадміністрацій Тростянецького та Охтирського районів Сумщини для встановлення причин їх відсутності на прийомах народного депутата України.

Владислав Бухарєв наголосив, що лише спільними зусиллями місцевої та центральної влади можна покращити життя мешканців Сумській області.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова