Владислав Бухарєв книгами привітав школярів Сумщини з початком навчального року

Народний депутат України, член фракції ВО «Батьківщина» Владислав Бухарєв напередодні Дня знань подарував книжки для читачів центральних бібліотек і найбільших шкіл Тростянецького, Охтирського й Лебединського районів Сумщини.

Про це повідомляє прес-служба обласного партійного осередку.

«Книжка була, є і завжди буде найкращим подарунком, бо за кожною її обкладинкою живе цілий світ, кожна сторінка – це нові знайомства, зустрічі, переживання», – зазначив Владислав Бухарєв.

У Тростянецькому районі подарунки отримав найбільший освітній заклад району – школа №5. Окрім того, 70 школярів, які цього року вперше йдуть до школи, одержали посібник «Планета міркувань».

Майже по 100 таких посібників представник «Батьківщини» передав у Тростянецьку районну бібліотеку, в заклади Охтирського та Лебединського районів.

Урочисто передати книги вчителям молодших класів і дітям на Сумщину приїхали Ірина Смірнова, директор столичного видавництва «Інститут сучасного підручника», де книгу підготували до друку, та директор Фонду сприяння розвитку інноваційних технологій Віктор Смірнов, який теж доклав зусиль до реалізації проекту.

Книжку «Планета міркувань» видали за сприяння народного депутата від ВО «Батьківщина» Владислава Бухарєва.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова