Влада Запоріжжя використовує силовиків для тиску на «Батьківщину»

У Запоріжжі напередодні президентських виборів влада, прикриваючись воєнним станом, за допомогою силових відомств розпочала політичну розправу над опонентами.

Як повідомляє прес-служба обласного партосередку, близько півсотні працівників СБУ і прокуратури вчинили обшуки та конфіскували оргтехніку в приміщеннях транспортно-туристичної компанії «БасТур», яка належить одному з лідерів Запорізької міської парторганізації ВО «Батьківщина» Дмитру Довбишу.

За його словами, причиною початку слідчих дій стало рішення суду за сміхотворним позовом фірми «Запоріжавтотранс», яка буцімто зазнає збитків через те, що мікроавтобуси «БасТуру» не обслуговуються на її автостанціях.

Під обшук і конфіскацію майна також потрапили підприємці, які орендують приміщення в одному із Дмитром Довбишем офісному центрі, але не мають до представника «Батьківщини» жодного відношення. Цікаво, що офісний комплекс належить ветеранові АТО Андрію Василенку. Він кілька днів тому дав інтерв’ю одному з центральних Інтернет-видань, у якому різко розкритикував дії керівництва держави з приводу боєзіткнення в Азовському морі і натякнув на змову президента України з керівництвом Російської Федерації, аби запровадити в країні воєнний стан.

«Ось така в нас боротьба з терористами та агресором у період воєнного часу. Чомусь СБУ не цікавлять регулярні рейси із Запоріжжя на Москву. А замість пошуку сепаратистів і диверсантів силові відомства займаються політичними переслідуваннями та «віджиманням» бізнесу «під своїх». Найгірше, що вони це роблять на замовлення сепаратистів», – зазначив Дмитро Довбиш.

На думку «батьківщинівця», політичне замовлення на знищення його бізнесу надійшло з кабінетів обласної влади, оскільки власник «Запоріжавтотрансу», виходець із м. Єнакієвого Ігор Іванов, з недавнього часу є радником голови ОДА з транспортних питань та курує корупційні схеми в сфері транспортних перевезень. Раніше він прославився яскравими сепаратистськими висловлюваннями в соцмережах та зв’язками з УПЦ МП, сьогодні ж використовує близькість до владних кабінетів для недобросовісної економічної конкуренції.

Запорізька міська «Батьківщина» закликала правоохоронців не обслуговувати корупційні схеми влади, яка діє у змові із сепаратистами. Дмитро Довбиш, своєю чергою, подав апеляцію на безпідставне рішення суду.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова