Віталія Нестора обрано головою Київської міської парторганізації

2 грудня, за участі лідера партії Юлії Тимошенко, народних депутатів Валерія Дубіля та Вадима Івченка, відбулася XIV конференція Київської міської «Батьківщини».

Як повідомляє пресслужба столичного партосередку, учасники конференції обрали Віталія Нестора на посаду голови Київської міської партійної організації ВО «Батьківщина».


Під час заходу лідер партії Юлія Тимошенко висловила вдячність команді столичної  «Батьківщини».

«Відчуваю, що є натхнення, є запал, є бажання і є прекрасна команда! Київська команда дала дійсно дуже сильний результат, вищий, аніж наш середній по Україні, а це також серйозний показник», – сказала Юлія Тимошенко.

У свою чергу, Віталій Нестор, який до цього часу обіймав посаду в.о.  голови Київської міської парторганізації, прозвітував про виконану роботу.

«Наша команда досягла того, що 31 березня 2019 року під час виборів на пост президента України за Юлію Володимирівну Тимошенко при явці 68% проголосувало близько 13%, 188 501 особи. Під час дострокових виборів до Верховної Ради, враховуючи політичну ситуацію та обстановку у державі, за наших кандидатів у народні депутати Ураїни проголосувало 30 329 осіб. За політичну партію «Батьківщина» віддали свій голос 8,5% – це 86 954 особи. На сьогодні 11 552 особи є партійцями «Батьківщини» по всьому Києву. Це найкращий результат серед міст-мільйонників», – заявив Віталій Нестор.

Підтримати новообраного голову столичної парторганізації завітали: керівник Департаменту партійного будівництва Виконавчого секретаріату партії ВО «Батьківщина» Віктор Олійник та керівник Центру політичної освіти Олена Шустік.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова