Віталій Нестор зустрівся з міжнародними спостерігачами за виборами від ENEMO

Голова Київської міської парторганізації ВО «Батьківщина» Віталій Нестор зустрівся з довгостроковими спостерігачами за виборами від місії ENEMO Мілошем Антічем та Раушаною Садирбаєвою.

Як повідомляє прес-служба столичного партосередку, під час діалогу обговорили питання парламентської виборчої кампанії: порушення закону в період виборчої агітації, комунікацію з представниками ЗМІ, використання соцмереж як інструменту спілкування з виборцем, оцінювали роботи держустанов – ЦВК, правоохоронних органів, КМДА, ОВК.

За словами Віталія Нестора, наразі в Києві не спостерігається значних порушень виборчого процесу. Він наголосив, що «Батьківщина» не має конкурентів, але є політичні сили, які партія Юлії Тимошенко вважає загрозою для України.

«Це уламки колишньої Партії регіонів і перефарбований «Блок Петра Порошенка». Обидві сили є олігархічними за змістом», – сказав очільник Київської міської парторганізації.

Довідково. Європейська мережа організацій з моніторингу виборів (ENEMO) є міжнародною неурядовою організацією, яка представляє мережу національних неурядових громадських організацій, засновану 29 вересня 2001 року в Хорватії. ENEMO складається з 21 провідної організації з моніторингу з 18 країн Центральної і Східної Європи та Центральної Азії, включаючи три країни Європейського Союзу.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова