Віталій Нестор захищає інтереси людей з інвалідністю

Депутат Київради від «Батьківщини» Віталій Нестор звернувся до голови КМДА з прохання забезпечити опалення у квартирі киянки – інваліда дитинства, яка мешкає у Солом’янському районі Києва.

Про це повідомляє пресслужба столичної «Батьківщини».


«Ще у 2005 році сантехніками ЖЕУ було зафіксовано повну відсутність тепла в одній із кімнат цієї киянки. Вона безрезультатно зверталася до різних інстанцій із проханням вирішити проблему. Комісія у складі представників ЖЕУ-902, КП
«Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району Києва» та теплопостачальної організації КП «Київтеплоенерго» у січні 2019 року зафіксувала в акті, що температура повітря у квартирі становить +16⁰С», – розповів депутат.

Політик додав, що весною 2019 року громадянка звернулася до КК «Центр комунального сервісу»з проханням провести перерахунок, проте реакції не було. КП «Київтеплоенерго» у грудні 2020 року повідомляло, що параметри теплоносія налагоджені та забезпечують споживачів опаленням і рекомендувало звертатися до балансоутримувача будинку – КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району Києва». Балансоутримувач, у свою чергу, перенаправляв звернення до КП «Київтеплоенерго».

Віталій Нестор зазначив, що у зимовий час температура у приміщенні громадянки опускається до +13ºС. Тим часом, сума заборгованості за послуги централізованого опалення мешканки квартири постійно збільшується і станом на вересень 2021 року перевищує 16 тис. гривень.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова