Віталій Нестор: Запровадження ринку землі назавжди позбавить українців надії на гідне майбутнє

Відкриття ринку землі за формулою, яку пропонує нинішня влада, – це свідома крадіжка в майбутніх поколінь українців їхнього права бути господарями власної землі.

Як повідомляє пресслужба столичної «Батьківщини», на цьому наголосив голова Київської міської парторганізації на зустрічі з громадянами у Центрі захисту киян.

«Землю можна продати лише один раз. Далі право власності втрачається назавжди. Землю скуповуватимуть крупні іноземні корпорації, що автоматично призведе до їхнього прямого контролю та втручання в економіку та сільське господарство. Все це негативно впливатиме на мікроклімат всередині країни», – сказав Віталій Нестор.

На переконання політика, влада переслідує єдину мету – задовольнити інтереси іноземних корпорацій та монополій, віддавши їм контроль над землею. Натомість, немає чіткого механізму та жодного контролю у подальшому над використанням земельних ресурсів.

«Всі ми ризикуємо добровільно перетворитися у сучасних рабів для обслуговування іноземного капіталу та їх інтересів. Добровільно ризикуємо зробити кріпаками майбутні покоління українців. У випадку відкриття ринку землі на умовах влади, про українське фермерство та аграрні підприємства доведеться назавжди забути. Про такі форми господарювання ми читатимемо лише на сторінках підручника з історії. Цього в жодному випадку не можна допустити», – наголосив голова Київської міської «Батьківщини».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова