Віталій Нестор взяв участь у створенні «білої книги» рекомендацій для допомоги біженцям

Віталій Нестор взяв участь у створенні «білої книги» рекомендацій для допомоги біженцям з України в Польщі.

Нині у Польщі проживає понад 3,1 мільйона українців, а це вдвічі більше, аніж до війни. Від імені всіх українців хочу щиро подякувати нашим братам із Польщі за їх людяність, відкритість і допомогу у надзвичайно важкі та трагічні для нас часи.

Про це під час круглого столу у Вроцлаві заявив очільник столичної «Батьківщини», депутат Київради Віталій Нестор, передає пресслужба партійного осередку.

Мер Вроцлава Яцек Сутрик запросив Віталія Нестора, як депутата Київради, а також інших делегатів з України на відкрите засідання місцевого самоврядування за участю громадськості. Мета круглого столу – розробка моделі довгострокової системної підтримки біженців з України.

«Сьогоднішній круглий стіл місцевого самоврядування – ініціатива, яка реалізується у партнерстві з представниками місцевої влади –Спільної комісії уряду та місцевого самоврядування, включаючи Спілку міст Польщі, Національну федерацію неурядових організацій та запрошених представників України та Європейської Комісії», – розповів Віталій Нестор.

За словами мера Вроцлава пана Яцека Сутрика, через 2 місяці після початку війни можна з упевненістю пояснити, як наплив біженців розкрив стан Польщі.

«Ми бачимо наші сильні сторони, здатність до самоорганізації та сильний імпульс беззастережної солідарності, а також недоліки, особливо, інституційні», – зазначив мер Вроцлава.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова