Віталій Нестор: Влада змушує киян платити за опалення майже на 50% більше

На нинішній опалювальний сезон у столиці підвищилися тарифи на опалення. Тариф на тепло підвищився майже на 50%.

Про це на своїй сторінці в соцмережі написав очільник столичної «Батьківщини», депутат Київради Віталій Нестор, передає пресслужба партійного осередку.

«Ще наприкінці липня 2014 р. за тепло платили 253 грн. Таким чином, за 7 років тариф на опалення у Києві виріс у 10 разів», – зазначив політик.

За словами депутата, у середньому по Україні, незважаючи на неодноразові заяви Президента та Прем’єра, що тарифи залишаться незмінними, а також на меморандум між постачальниками та владою, тарифи зростуть на 10-20%, місцями й більше: у Чернівцях – на 70%, у Полтаві – на 50%.

«Нагадаю, що «Батьківщина» системно виступає за унеможливлення підвищення тарифів для населення та за їх зниження! Днями Юлія Тимошенко представила, розроблений «Батьківщиною», план подолання енергетичної кризи, який передбачає припинення експорту природного газу з України, усунення посередників між видобутком і облгазами та ухвалення законопроєкту «Батьківщини» про спрямування дешевого газу власного видобутку на потреби населення», – наголосив Віталій Нестор.

Політик зазначив, що фракція ВО «Батьківщина» у Верховній Раді продовжуватиме боротьбу за інтереси українських споживачів і зробить все можливе, щоб зупинити енергетичний та економічний колапс у країні.

З розпорядженням про підвищення тарифівможна ознайомитися на  сайті КМДА.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова