Віталій Нестор: Влада має використати ініціативи «Батьківщини» для стримування цін

Держстат оприлюднив дані: ціни на продукцію промисловості у 2021-му зросли на 62,2%. Це найбільше зростання за останні 25 років і ми всі це відчуваємо. Інфляція – не феномен, а буденність для українців.

Про це на своїй сторінці в соцмережі заявив очільник столичної «Батьківщини», депутат Київради Віталій Нестор.

«Вовина тисяча», за словами політика, на розважально-спортивне дозвілля за вакцинацію виглядає безглуздо на фоні кризи в Україні, коли люди змушені заощаджувати на базових продуктах харчування.

«Я вже не говорю про ліки й одяг. Уряд замість активних дій демонструє розгубленість та нерозуміння процесів. Сьогодення лякає, разом з цим вихід є! За умови рішучих і професійних дій можна подолати кризу», – наголосив Віталій Нестор.

Депутат зауважив, що «Батьківщина» неодноразово озвучувала позицію щодо використання українського газу, який має працювати на національний інтерес, – реалізовуватися населенню та підприємцям за ціною його видобування.

«Влада має визнати помилки та надати повноваження ефективному і досвідченому менеджеру державного рівня. Соціологічні опитування, проведені перед Новим роком свідчать, що таким менеджером українці вважають Юлія Тимошенко», – нагадав Віталій Нестор.

Нагадаємо, відповідно до опитування КМІС, проведеного 9-17 грудня 2021 року, на думку 51% респондентів, для виведення країни з кризового стану потрібна зміна прем’єр-міністра. Найкраще із сьогоднішніми викликами, вважають більшість громадян, впорається лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко, яка єдина пропонує системні та професійні рецепти вирішення головних проблем людей.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова