Віталій Нестор: Влада має формувати порядок

Очільник столичної «Батьківщини» Віталій Нестор розкритикував ряд рішень міського голови.

У Києві частково почали відкриватись громадські заклади. Дозволили працювати кав’ярням на винесення, відкрилися перші три ринки – у Голосіївському, Деснянському районах та біля станції метро «Лісова».

Столичний міський голова Віталій Кличко пафосно заявляє, що це підтримка для бізнесу і справедливе рішення. А ще буквально вчора демонстративно підстригав волосся на камеру і закликав усіх, зокрема і підприємців, сидіти вдома! До речі, перукарні мають відкритися після 11-го травня, тому мер Києва може шукати нові ходи для власного піару», – написав на своїй сторінці Facebook Віталій Нестор.

Уряд дозволив працювати ринкам, але прописав регламент роботи. Політик висловив свій погляд щодо роботи столичних ринків під час карантину.

«Я застерігав, що головне – аби підприємців не душили усілякими перевірками і просто не вимагали хабарі за роботу. Адже, як ми дізналися після контрольних заходів від Держпродспоживчслужби, ще декілька днів тому жоден із ринків не був готовий відкритися відповідно до карантинних норм», – повідомив Віталій Нестор.

Політик зазначив, що замість торгівлі на відкритому просторі кияни понад місяць вимушені були ходити по магазинах.

«Далеко не всі дотримувались і дотримуються дистанції в супермаркетах. Як на мене, рішення це правильне, але ухвалене воно запізно. Чи не після акції рестораторів під Офіс Президента України  послаблення для кав’ярень? Чи не після демаршу від мерів декількох міст і відвертого ігнорування карантину з боку громадян ви, шановна владо, вирішили якось реагувати? Чи ви прагнете не діяти на упередження, а просто наздоганяти? Що й показало позачергове засідання Кабінет Міністрів України.

«Влада має формувати порядок денний, а не дивитися на ситуацію і коригувати плани у відповідності до мінливих настроїв народних мас», – додав Віталій Нестор.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова