Віталій Нестор: Відкриття ринку землі призведе до непоправних наслідків

Відкриття ринку сільськогосподарської землі в Україні може мати непоправні негативні наслідки для країни, тому це питання слід винести на  референдум.

Як повідомляє прес-служба Київської міської парторганізації, про це заявив лідер міської «Батьківщини» Віталій Нестор.

«Відкриття ринку сільськогосподарської землі, яке намагається протягти влада, – це утопія, наслідки якої неможливо буде виправити. «Батьківщина» і її лідер Юлія Тимошенко вимагають провести референдум, на якому українці мають вирішити, чи можна відкривати ринок сільськогосподарської землі», – заявив під час прес-конференції в столиці  Віталій Нестор.

Політик нагадав, що останнє соціологічне дослідження групи «Рейтинг» свідчить, що 73% українців – проти продажу землі, 81%  – проти продажу  землі іноземцям, 74% українців – за проведення референдуму з цього питання. Політик наголосив, що Україна має 42 мільйони гектарів сільськогосподарської землі – це 72% території України.

«Земля – не товар! Її не можна виробити, її кількість обмежена і не відновлюється», – зазначив Віталій Нестор.

Нагадаємо, у вівторок, 12 листопада тисячі українців вийшли під стіни Верховної Ради з акцією «Ні розпродажу української землі!». Акцію протесту проти ухвалення законопроектів № 2178 і № 2178−10 підтримали українські аграрії, громадські організації та політичні об’єднання.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова