Віталій Нестор: Вакцинація сприяє легкому перебігу хвороби та захищає від смертності

Вакцинація є одним із дієвих засобів боротьби з Covid-19. На цьому в ефірі телепрограми «Погоджувальна рада» на «Києві» наголосив голова столичної «Батьківщини» Віталій Нестор.

«За прогнозами аналітиків Українського центру охорони здоров’я за 2022 рік в Україні вакцинують близько 54% громадян. Загалом за рік перехворіють 3 млн людей. Також є вірогідність загибелі від «корони» близько 100 тисяч осіб. Ці факти підтверджують, що українці в більшій мірі не вірять в ефективність боротьби з ковідом шляхом вакцинації, зокрема і введенням бустерної дози», – зазначив Віталій Нестор.

У ситуації, що склалася, політик виокремив дві проблеми.

«По-перше, не всі вірять у результативність вакцини, бо після вакцинації люди хворіють на ковід. По-друге, не всі розуміють, що вакцинація зменшує рівень смертності людей, а не унеможливлює захворювання», зауважив Віталій Нестор.

Завдання депутатів, лідерів думок, керівництва міста й держави, наголосив політик, пояснити українцям важливість вакцинації.

«Вакцинація не панацея, вона сприяє легкому перебігу хвороби та захищає людей від смертності», резюмував Віталій Нестор.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова