Віталій Нестор: У столиці запрацювала гаряча лінія з питань карантину

Очільник Київської міської парторганізаціі, голова «Центр захисту киян» Віталій Нестор у відеозверненні повідомив про початок роботи гарячої лінії.

«В умовах надзвичайної ситуації, пов’язаної з епідемією та карантином, ми маємо допомагати один одному. Ми запускаємо неурядову гарячу лінію на базі нашої громадської організації», – повідомив політик.

За безкоштовним номером 0800302019 киян просять повідомляти про ситуації, в яких карантинні заходи не працюють, або відбувається порушення їх прав, а також  інформувати про соціальні проблеми у зв’язку з карантином.

Віталій Нестор просить телефонувати людей, які готові стати волонтерами та допомагати іншим на випадок погіршення ситуації.

«На основі повідомлень на гарячу лінію будуть готувати та пропонувати рішення для міської влади. В екстрених випадках – об’єднуватися у волонтерські групи та вирішувати ці питання самостійно. За потреби, юристи організації готові надати безкоштовну юридичну консультацію», – додав він.

Нагадаємо, що станом на 19 березні в Україні підтверджено 16 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію. З них – 2 у місті Києві.

https://www.facebook.com/watch/?v=247198643108060

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова