Віталій Нестор: Українці повинні вчасно отримати сертифіковану вакцину від коронавірусу

Фракція «Батьківщина» у Київраді готова підтримати мера та виконавчу владу в забезпеченні киян вакциною від коронавірусу, яка відповідатиме міжнародним медичним стандартам і протоколам.

На цьому наголосив депутат-«батьківщинівець» у Київраді, юрист Віталій Нестор. Про це політик заявив в ефірі телеканалу Апостроф TV, повідомляє пресслужба столичного партосередку.

«Сьогодні потрібна лише політична воля, аби міська влада напряму придбала вакцину у виробників Європи або Америки. Це можна зробити в межах укладення контракту з окремим виробником. Єдине треба знайти постачальника, який дозволить придбати конкретну вакцину відповідно до протоколів, які на сьогодні реалізовані й діють в Україні», зауважив Віталій Нестор.  

Політик розкритикував дії влади в питанні охорони здоров’я громадян.

«Найдорожче у будь-якій державі – це життя її громадян. Якщо держава не може забезпечувати українців належними засобами охорони здоров’я, не захищає життя громадян, для чого тоді проводити ті чи інші реформи? Центральна влада зобов’язана забезпечити громадян вакцинами, належними медикаментами та ліжко-місцями для розміщення в лікарнях», –наголосив Віталій Нестор.  

Політик звернувся до киян з проханням носити засоби індивідуального захисту, використовувати антисептики, дотримуватися соціальної дистанції з метою унеможливлення поширення коронавірусу.

Нагадаємо, «Батьківщина» спільно з лікарями сформувала пакет пропозицій, необхідних для наведення ладу в системі охорони здоров’я та ефективної боротьби з пандемією, виконання яких вимагатиме від керівників держави, уряду та МОЗу.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова