Віталій Нестор: Українці мають бути господарями на власній землі

За даними соціологічних досліджень, 77% населення хочуть взяти участь у референдумі. Це свідчить про те, що дії нашої партії на чолі з Юлією Тимошенко абсолютно правильні. Українці мають бути господарями на власній землі!

На цьому наголосив голова Київської міської партійної організації Віталій Нестор у своєму пості в соцмережі, передає пресслужба партійного осередку.

«Звісно, що нинішня влада всіляко опирається самій можливості проведення такого референдуму. Я переконаний, що волевиявлення щодо продажу української землі відбудеться, незважаючи на перепони, які чинитиме влада народу України», – зазначив депутат.

Нагадаємо, партія ВО «Батьківщина» відкрила «гарячу лінію» щодо земельного референдуму. Отримати інформацію, а також приєднатися до ініціативної групи з організації всенародного опитування можна за номером безкоштовної телефонної лінії 0 800 30 2019.

Довідково: з 01 липня 2021 року набув чинності закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення», який скасовує дію мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова