Віталій Нестор: У киян залишився тиждень для подачі проєктів громадського бюджету

До Громадського бюджету 2022 року нині подано 395 проєктів на суму 204 714 722 грн. Подача проєктів Громадського бюджету триватиме трохи більше тижня.

«Розгляд громадського бюджету для киян повинен відбуватися за чіткими правилами», – наголошує голова столичної «Батьківщини», депутат  Київради, юрист Віталій Нестор.

Про це політик заявив у програмі «Добрий вечір» на  телеканалі Kyiv Live, повідомляє пресслужба столичного партосередку.

«Є положення про громадський бюджет, яке закріплює визначальну норму – політичну неупередженість. Це означає, що політики, політичні партії, депутати ВРУ, Київради та їхні помічники та особи, пов’язані з політикою, не можуть впливати на дії комісії з питань громадського бюджету, команд інших осіб, які мають безпосередній вплив на реалізацію проєктів громадського бюджету. Якщо депутат або його помічник публічно підтримуватиме той чи інший проєкт, це буде підставою для зняття питання як політично упередженого відповідно до конкретної особи», зауважив Віталій Нестор.  

Депутат зазначив, що сьогодні є можливість пройти школу складання громадського бюджету.

«Кожен, хто проходить відповідне навчання, має усвідомлений підхід щодо реалізації того чи іншого проєкту», додав Віталій Нестор.  

Довідково: на сьогодні вже подано понад 300 малих та більше 50 великих проєктів від авторів. Цього року можна буде проголосувати за 10 проєктів. Кожен мешканець зможе підтримати один найкращий, на його думку, проєкт у кожній із 10 тематик. Загалом за п’ять років у Києві реалізовано вже 1 000 проєктів. Голосування за проєкти Громадського бюджету відбудеться з 17 серпня до 15 вересня 2021 року. Обсяг громадського бюджету у 2022 році становить 200 млн грн. Подати проєкт можна на сайті Громадського бюджету.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова