Віталій Нестор: Стратегічні підприємства мають бути у державній власності

На переконання голови Київської міської «Батьківщини» Віталія Нестора, приватизація стратегічних державних підприємств загрожуватиме функціонуванню країни.

Як повідомляє прес-служба Київського міського партосередку, насамперед, йдеться про ГТС, Укрпошту та Укрзалізницю.

«Є ряд підприємств, котрі, у будь-якому випадку, повинні належати державі. Якщо ми говоримо про газотранспортну систему України – це питання національних інтересів. «Батьківщина» підтримує відділення ГТС від Нафтогазу, водночас, треба припинити різні спекуляції і залишити її у державній власності. Втрата контролю держави над ГТС трасформується у новий виток державних проблем, які відчує на собі кожен громадянин», – переконаний Віталій Нестор.

Щодо інших великих стратегічних державних підприємств – Укрпошти та Укрзалізниці, то політик переконаний, що вони також мають лишитися у державній власності.

«Нині ми спостерігаємо гру влади за принципом рулетки: щось та й випаде, не запустимо ринок землі, то приватизуємо ГТС чи щось інше. Так не повинно бути. Ці питання мають обговорюватися з людьми, а не прийматися в авральному порядку», – наголосив політик.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова